Aukce půjček vám umožní půjčit si peníze výhodněji než v bance

Červen 6th, 2016 in Nebankovní půjčka by admin

Potřebujete si půjčit peníze, ale banka vám z nějakého důvodu odmítá půjčit? Můžete to vyzkoušet za mnohem výhodnějších podmínek než v bance. Jak? Za pomoci online aukce půjček nebo také tzv. Peer to peer půjček, tedy půjček od lidí. V našich podmínkách se tento typ půjček teprve zabydluje, nicméně jsou velmi výhodné a proto jejich obliba stoupá. Půjčit si můžete částky do 10 000 Kč nebo naopak až do 1 milionu korun, pokud se máte čím za půjčku zaručit.


Z nelehké finanční situace nepomáhá jen sms půjčka ihned, ale také aukce půjček, díky které si můžete vybrat krátkodobou či dlouhodobou půjčku se zástavou i bez. V nabídce je celá řada produktů s výhodným úročením, bez dokládání příjmů i náhledu do registru dlužníků, který je komplikací pro mnoho lidí.

Pro online aukce půjček jsou jasně daná pravidla. Jsou poskytovány na portálech určených výhradně pro tyto půjčky. Administrátor se stará o dodržování podmínek ze strany žadatelů i investorů.

Aukce půjček vám poskytne peníze snadno a rychle

Chcete-li si půjčit za výhodných půjček, pak je pro vás aukce půjček tím nejvhodnějším řešením. Je možné si vybrat nabídku která bude vyhovovat vám a vašim potřebám. Zadáte o jakou výši půjčky máte zájem a počkáte, až se vám k poptávce vyjádří investor či investoři a potřebnou částku vám poskytnou.

Možností je také rychlá půjčka, která je podobná rychlým půjčkám do výplaty. SMS půjčka ihned má své výhody jako rychlé vyplacení či sjednání z domova. Nevýhodou jsou vysoké sazby RPSN. Aukce půjček má oproti tomu nižší úroky, ale peníze obdržíte do 48 hodin od podpisu smlouvy. Každý typ poskytovaných půjček má své pro i proti, je proto na každém zákazníkovi, co si vybere, co mu bude vyhovovat více.