Hvězda mezi mikropůjčkami? My ji známe!

Prosinec 16th, 2015 in Nezařazené by admin

obrázek 1

Mikropůjčky jsou čím dál oblíbenější. Výhodné jsou zejména pro ty, kdo neví, z čeho nakoupí vánoční dárky, čekají na vyplacení nemocenské nebo výplaty. Jde o velmi jednoduchou formu půjčování, kdy na rozdíl od složitých půjček v bance nedokládáte své příjmy, registry nebo dokonce ručitele či zástavu. U těchto krátkodobých půjček se vám nevyplatí pojištění půjček  proti neschopnosti splácet, protože by jste v případě pojistného plnění nemohli splnit podmínky, které pojišťovna má nastaveny.Která půjčka je hvězdou mezi mikropůjčkami?

Jednoznačně japonská půjčka. Poskytuje ji společnost Home Credit a jde o inovaci Click Credit půjčky, jež byla primárně určena studentům. Japonská půjčka  je velmi levný produkt. Za každých půjčených tisíc korun zaplatíte pouhých 33 Kč. Podmínkou je mít stabilní příjem, nesmíte mít exekuce. Pokud u první půjčky vrátíte peníze do 14 dní, neplatíte žádné poplatky za půjčení. V čem je půjčka tak výhodná? Její předností je rychlost s jakou vám vyplatí peníze. Vyřízení žádosti vám nezabere více než 1 minutu vašeho času a peníze vám jsou odeslány do 60 minut, pokud jste si požádali o půjčku v pracovní době. Pokud opravdu spěcháte na peníze, pak díky expresnímu příplatku 199 Kč vám peníze zašlou již do deseti minut. V případě, že se plaba zdrží, poplatek vám je v plné výši vrácen. Díky rychlosti vyplácení je však celkem zbytečné si takto vysokou částku připlácet.

Půjčka bez poplatku a doložení příjmu

Půjčujete-li si poprvé částku do 4999 Kč a vrátíte peníze do 14 dní, pak nezaplatíte žádný poplatek za poskytnutí půjčky. U takto nízké půjčky navíc nepotřebujete dokládat výši svého příjmu potvrzením od zaměstnavatele. Díky tomu je půjčka vyřízena ještě rychleji, než když se ověřuje. Musíte však zaslat 1 Kč pro ověření, že jste skutečně majitelem uvedeného účtu.

 

Půjčka s registrem

I když společnost Home Credit deklaruje, že záznam v registru dlužníků není důvodem k zamítnutí půjčky, většinu těchto žadatelů odmítá. Procento schvalovatelnosti je průměrné. Půjčka je vhodná i pro cizince, kteří zde mají trvalý pobyt. Ověření zákazníci mohou dostat půjčku až ve výši 50 000 Kč. Zde je však nutno doložit příjem a nabídka není dostupná všem zákazníkům. Web finparada.cz vám nabídne dokonalý přehled informací co je Japonská půjčka.

 

 

Japonská půjčka nemá konkurenci

Žádná jiná půjčka vám neposkytne tak nízké poplatky za poskytnutí krátkodobé půjčky. RPSN činí jen 48% a půjčky jsou výhodné i pro osoby s nižším příjmem a pro studenty. Patří mezi férové a spolehlivé produkty. Stojí za ní Home Credit, což je jeden z nejlepších poskytovatelů nebankovních půjček vůbec. Vyjma 1 kč poplatku zde nejsou žádné poplatky předem, takže vám schválenou půjčku vyplatí v plné výši. Pokud ověření účtu neprovedete, půjčka vám bude zamítnuta. Rovněž vám nepůjčí, když máte exekuci nebo jste v insolvenci. Společnost disponuje účty v několika českých bankách, takže peníze obdržíte velmi rychle díky vstřícnosti poskytovatele půjček. Půjčka má mnoho výhod:

  • První půjčka pro nové zákazníky až 4 999 Kč na 14 dní zdarma
  • Vhodná pro cizince, ženy na mateřské, studenty i začínající osvč
  • Nejnižší poplatky u tohoto typu půjček
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Bez dokládání příjmů
  • Nečekají na vás skryté poplatky nebo nevýhodná smlouva

 

Nevýhody půjčky:

  • Peníze vracíte do 30 dní
  • Prodloužení půjčky za poplatek
  • Účet musí být veden na jméno žadatele
  • Nahlíží se do registru dlužníků

 

 

 

 

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka