Povinné ručení od Allianz

Srpen 6th, 2013 in Povinné ručení by pavel

Znáte povinné ručení od Allianz?

Allianz pojišťovna patří k tomu lepšímu, co může náš pojistný trh nabídnout. Nejenom, že jde o relativně stabilní a zavedenou instituci, ale společnost se snaží nabízet i další doplňkové služby, které ji mohou relativně snadno zvýhodnit před konkurencí.

Mimořádné akce Allianz

Allianz pojišťovna nabízí každou chvíli nějaké speciální akce. V současnosti jde o skvělou nabídku až 2 měsíců pojištění naprosto zdarma navíc podpořenou slevou za bezeškodní průběh až 50%. Bonusy jsou totiž zcela zásadní prvek dnešního povinného ručení a i přes plošné zdražování povinného ručení je možné zůstat na relativně slušné částce právě díky bezeškodnímu a s tím souvisejícím bonusům.

Snadný kontakt pojišťovny

Allianz pojišťovna díky tomu, že nabízí povinné ručení plošně po celé republice umožňuje i prvotní kontakt prostřednictvím online formuláře. Do něj stačí vepsat pár detailů ohledně vozu, který chcete pojistit a zbytek můžete vyřešit po telefonu. Je to skvělý způsob, jak neztrácet čas a dostat kvalitní nabídku během chvilky. Můžete pak jednotlivé nabídky od různých pojišťoven porovnat a zjistit, která varianta je pro vás nejvýhodnější.

Parametry povinného ručení

Allianz na svém webu www.allianz.cz jednotlivé druhy povinného ručení, kdy si můžete volit z 3 variant – normal, optimal a exkluziv. Liší se jak pojistnými limity, tak i pokrytím jednotlivých rizik a asistenční službou. Výhodou může být možnost při pojištění střetu se zvířetem rozšíření i na domácí zvířata, což u nás není obvyklé u povinného ručení a často se na to i zapomíná. Díky tomu, že je navíc Allianz velká společnost, provádí i přímou likvidaci škod, takže vyřízení celé pojistné události je výrazně rychlejší, než když je řešení těchto situací outsourcováno a tím pádem trvá výrazně déle.

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka