Povinné ručení od Generali

Srpen 20th, 2013 in Povinné ručení by pavel

Bonusy a výhody v povinném ručení

Povinné ručení od Generali je stálice na českém pojišťovnickém trhu. Jde o relativně kvalitní pojištění za zajímavou cenu. Generali se snaží, aby její povinné ručení fungovalo především na principu kvalitní služby s dostatečnými doplňkovými službami. Nejde pouze o povinné ručení, ale i o další připojištění, asistenční služby a doplňkové činnosti. Generali se snaží dodávat komplexní pojištění a nabízet i další služby nejen v oblasti pojištění majetku, ale i zdraví.

Bonus přes polovinu ceny

Generali nabízí svým klientům slevu na povinném ručení až 55%. Jde o bonus za bezeškodní průběh, který její klient má. Dále je možný bonus ve výši až 27% na první rok provozování vozidla. Nezanedbatelná je i sleva 40% na základě individuálního posouzení klienta pojišťovnou, takže můžete výrazně ušetřit na své platbě jenom díky tomu, že s pojišťovnou budete jednat.

Možnosti pojištění

Povinné ručení Generali je formované jako silné pojištění, které by mělo chránit majitele vozu před škodou, kterou způsobí nejen na majetku, ale i na zdraví dalších osob. Díky tomu je vhodné využít i pojištění Allrisk a dalších doplňků, které z tohoto povinného ručení udělají opravdu bezpečný produkt.

Speciální akce

Na webu společnosti www.generali.cz si můžete najít i celou řadu nových akcí, speciálních nabídek a omezených slev. Za zmínku stojí určitě 10% sleva za roční frekvenci placení, možnost převodu bonusu z povinného ručení i na havarijní pojištění a řada doplňkových pojištění za výhodných podmínek jako je pojištění skel, dětí v autosedačkách, náhradního vozidla či pojištění právní ochrany. Nabídka je opravdu pestrá a každý má šanci dostat služby, které nemusejí být v jiných pojišťovnách obvyklé.

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka