Půjčka Creditsor

Duben 3rd, 2015 in Nebankovní půjčka by admin

Potřebovali byste si půjčit a hledáte pro vás nejvýhodnější půjčku? Pokud nevíte kudy kam, můžete využít služby Creditsor. Společnost vám pomůže vyhledat vhodnou úvěrovou společnost, jejíž služby a produkty budou vyhovovat vašim požadavkům a potřebám. Creditsor spolupracuje s řadou důvěryhodných kreditorů. Díky odlišným kritérium hodnocení kreditorů mohou být uspokojeny potřeby široké škály žadatelů, a to i žadatelů se špatnou platební historií.


V našem článku se dnes na půjčku Creditsor podíváme podrobněji. Zodpovíme si otázku, jaké jsou parametry této půjčky a kdo služeb Creditsor může využít.

Parametry půjčky Creditsor 

půjčkou Creditsor můžete získat od 500 do 4 500 Kč. Proces schvalování je rychlý, a tak vám peníze přijdou do několika minut od odeslání a schválení žádosti o půjčku na váš bankovní účet. Vše probíhá prostřednictvím internetu. Žádost tak můžete vyplnit online a nemusíte vyřizovat žádnou další dokumentaci.

Pro seznámení s dalšími podmínkami pro získání půjčky pokračujte na tento web. Někdy však společnost může zažádat o zaslání kopie dokumentů potvrzující klientovu solventnost. Mimo jiné platí, že výše půjčky je do 4 500 Kč a doba splatnosti nastavena na 1 až 30 dní.

obrázek 1

Kdo může zažádat o půjčku

O půjčku Creditsor může zažádat každá osoba českého občanství ve věku od 18 lety do 65 lety. Požadován je také stabilní příjem a vlastnictví bankovního účtu.

Výhody půjčky 

Společnost Creditsor poskytuje rychlé krátkodobé úvěry se splatností do 30 dní. Půjčky můžete využít na opravu auta, k úhradě zdravotních údajů, ke splacení složenek, apod.

-          Rychlost vyřízení

-          Online vyřízení

-          Bez účelu

-          Bez zajištění

Splácení úvěru

Co se týče podmínek splácení, záleží samozřejmě na konkrétní úvěrové společnosti, kterou vám Creditsor doporučí a s kterou si sjednáte půjčku. Většina rychlých krátkodobých půjček se však splácí jednorázově nejpozději v den splatnosti. Výhodou je, že za předčasné splácení neplatíte žádné poplatky či sankce. Kromě předčasného splacení je možné i prodloužení doby splatnosti, které je však spojeno s poplatky.

Tip: Na druhou stranu je výhodnější zaplatit poplatek za prodloužení splatnosti, než platit sankce za nesplacení půjčky.

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka