Triglav

Červenec 23rd, 2013 in Pojišťovny v ČR by admin

Společnost Triglav je moderní pojišťovnou, jejíž nabídka se poněkud liší od běžného standardu. Nabízí jedinou variantu pojištění, kde je pojistný limit stanovený na 50 milionů Kč. K této základní variantě lze však přiobjednat další připojištění. Povinné ručení lze sjednat online, tak jako u většiny pojišťoven. Bližší informace – Triglav Forum – určitě stojí za to navštívit a dotazovat se na to, co Vás zajímá. Triglav pojišťovna samozřejmě nabízí a klasické Havajko – havarijní pojištění.

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou vozidlem nabízí i pojišťovna Triglav. Tato pojišťovna nabízí povinné ručení i havarijní pojištění a samozřejmě celou škálu dalších pojištění a připojištění. V současné době nabízí k povinnému zákonnému pojištění zdarma: úrazové připojištění/pojištění řidiče, asistenční službu a pojištění právní ochrany.

Dále pak lze např. na Triglav foru -  diskuze a komentáře najít i další informace, jako jsou: limit 50/50 milionů, doplňková pojištění zavazadel, skel. Také započítávají bonus do maximální výše 60%, takže pojištění se zcela jistě vyplatí. Informace naleznete na Triglav diskuze, nebo na oficiálních stránkách www.triglav.cz Samotnné porovnání nabídek povinného ručení naleznete níže. Srovnání vám nezabere déle nežli tři minuty.

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka