Česká Pojišťovna

Červenec 23rd, 2013 in Pojišťovny v ČR by admin

Zřídíte-li si povinné ručení u České Pojišťovny, budete mít na výběr ze tří variant – k dispozici jsou Start, Standard a Exclusive, které se liší především výší pojistného limitu. Součástí poskytnutého pojištění je rovněž právní ochrana a poměrně rozsáhle asistenční služby, které vám v případě potřeby ušetří nervy.

Forum české pojišťovny Vám také samozřejmě nabídne potřebné informace k výběru správné pojišťovny. Na fóru české pojišťovny naleznete i seznamy produktů, které Česká pojišťovna aktuálně nabízí. Česká pojišťovna forum – diskuze a komentáře, kde je hodnocení České pojišťovny zcela jistě pomůže při lepší orientaci se a výběru povinného ručení pro Vás.  Bližší informace uvádí pojišťovna i na svém webu: www.ceskapojistovna.cz nebo www.cpoj.cz Samotné porovnání můžete provést pomocí odkazu níže.

 

Nově nabízí Česká pojišťovna produkt povinného ručení zvaný:

  1. Povinné určení bez povinnosti.

Jedná se o produkt, který má klientovi poskytnout servis i v případě, že nehodu on sám nezaviní. Stačí vytočit jedno telefonní číslo a pojišťovna za Vás bude řešit celou událost i s cizí pojišťovnou, poskytne náhradní vozidlo.

V současné době se jedná o unikátní produkt, který ostatní pojišťovny teprve připravují, ale nebude trvat dlouho, nežli se na trhu také objeví.

Porovnejte si cenu povinného ručení a zjistěte, jaká nabídka je pro Vás ta nejvhodnější.

 

 

 

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka