Kooperativa

Červenec 23rd, 2013 in Pojišťovny v ČR by admin

Kooperativa (nesprávně Kooperatviva pojišťovna) patří mezi velké hráče na trhu, po České Pojišťovně se na našem trhu jedná o druhou největší pojišťovnu. Při porovnávání s jinými pojišťovnami doporučujeme vzít v úvahu nejen čísla, ale i její téměř dvacetiletou tradici a udělená ocenění, jako je například 1. místo v soutěži Zlatá Koruna.

Kooperativa patří mezi leadery na trhu s povinný ručením především díky svému pojištění proti živelným událostem. Jak naznačuje Kooperativa Forum  diskuze a komentáře, kde je hodnocení Kooperativa, je pojištění proti živlům v základní variantě povinného ručení u ostatních pojišťoven zcela vyjímečně. Havarijní pojištění kalkulace. Pojišťovna kooperativa, značená někdy jen jako Koop nabízí samozřejmě i klasické povinné ručení.

Nyní přichází s produktem, jenž reaguje na nabídku pojišťovny Allianz a tako České pojišťovny. Samotný produkt se jmenuje Povinné  ručení na100Ppro. Oficiální stránky jsou: www.kooperativa.cz a www.koop.cz . Povinné ručení od Kooperativy nabízí krytí škod i v případě, že jste pojistnou událost nezavinili. Česká Kooperativa pojišťovna se tedy dá jednoznačně doporučit.

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka